Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na obsah stránky

Servisní technik

Full-time, ŽL

Hledáme servisního technika na HPP nebo ŽL

Nabízíme

  • atraktivní různorodou práci
  • osobní růst i odpovídající platové podmínky
  • předpokládaná časová náročnost – 5x 8h týdně
  • prémie a benefity (mob.telefon,neomezený tarif, neomezené SMS, neomezený internet)
  • možnost v případě profesního růstu automobil i k soukromému využítí

Očekáváme

  • znalost prostředí IT
  • min. SŠ
  • samostatnost a organizační schopnosti
  • orientace na výsledek, odpovědnost

Náplň práce

  • samostatná komunikace se zákazníkem, komunikace s dodavatelem a s konečným zákazníkem
  • koordinace servisních případů a jejich evidence
  • telefonická a emailová komunikace s zákazníky a dodavateli
  • servisní péče o zákazníky
  • práce a vkládání servisních zásahů do účetního software

Zaujala vás tato pozice?

Kontaktujte nás!